0
0

Dobrý den, zaujala mě metoda chemické injektáže zdiva, kterou nabízíte. Mám problém v rodinném domku (který jsme koupili zhruba před dvěma lety po částečné rekonstrukci) s jednou zdí. Zhruba před dvěma měsíci se na ní začala objevovat vzlínající vlhkost od podlahy. Zeď není obvodová a šířka je 0,4m a délka 2,34m, když vynechám otvor pro dveře.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den, to že zeď není obvodová, tak to samozřejmě není problém viz. http://www.kremova-injektaz-zdiva.cz . Pokud myslíte vnitřní zeď, je to o trochu jednodušší za předpokladu, že z obou stran zdi jsou stejné výšky podlah. V tomto případě se vrtá a následně injektuje co nejblíže k podlaze, u cihelného zdiva s průběžnou spárou do první možné spáry u podlahy a je jedno z které strany se injektáž zhotovuje, jelikož se vrtá na celou tloušťku zdiva minus cca 30 mm. Takže naše metoda je ve Vašem případě vhodná a cenově by Vás to vyšlo takto: 2,34 bm x 0,4 m tl.zdiva x 2.300 Kč (cena sanace zdiva cihelného) + 15% DPH (objekt zkolaudovaný pro bydlení) = Konečná cena 2.476 Kč + dopravné (dopravné se účtuje jen u zakázky mimo Prahu). Pokud byste si zhotovili injektáž zdiva svépomocí viz. http://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz ,náklady na sanaci zdiva by byly znatelně nižší. Máte možnost volby.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den, děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěl zeptat, jak je to se zárukou, když bych si chtěl injektáž provést svépomocí, normálně dáváte myslím 36 měsíců? Je potřeba nějaká fotodokumentace provedené práce, nebo tak něco? Děkuji .S pozdravem Petr Čambal

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Čambalo. Pokud zhotoví injektáž naše firma poskytujeme záruku 36 měsíců. Není to z důvodu, že by po této době přestala krémová injektáž plnit svoji úlohu, ale je to z důvodu, že je to dostatečná doba na prozkoušení funkčnosti zhotovené dodatečné hydroizolace proti vzlínající vlhkosti ve zdivu. Pokud si injektáž zdiva zhotovíte svépomocí, a za předpokladu , že budete postupovat dle našeho návodu atd., výsledek bude stejný, jako kdybychom ji provedli my. Jinak životnost našeho silanového krému AquaStop s 80% koncentrací silan/siloxanu v obsahu je min. 40 let. Fotodokumentace není nutná, ale proč ne… Za pár let můžete zapomenout, kde se injektáž prováděla. To platí myslím všeobecně.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer

Please first to submit.