0
0

Dobrý den.Prosím o radu – porovnání Vámi nabízeného přípravku sanačního krému s přípravkem SikaMur InjectoCream 100.Cenově se mně zdá výhodnější ale jak je to s kvalitou.Přípravek chci aplikovat na zeď 45cm délka cca 10m.Prosím o cenovou nabídku včetně aplikační pistole. Děkuji Trávníček S

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Trávníčku.
Chápu Váš dotaz, ale musím Vám odpovědět trochu jinak, než asi čekáte. Pokud je na trhu podobný výrobek, neznám jejich zejména chemické složení, výrobní proces, kde odebírají základní suroviny k výrobě a další faktory, které mohou zásadně ovlivnit účinnost. Dále neznám technologický postup, příslušenství pro aplikaci atd. Proto nemohu hodnotit jejich kvalitu výrobku, účinnost a tím kvalitu výsledku. My se dlouhodobě soustředíme na náš produkt a jeho systémovost, u které jsme myslím docílili maximální účinnosti. Nechci, aby to vyznělo nikterak sebestředně, ale když se podíváte na námi veřejně poskytované obrovské množství informací na našich webových stránkách o našem Systému AquaStop Cream a injektážním krému, referencích a recenzí, poskytovaných službách, osvětě, bezplatnou poradenskou činností, kterou tito prodejci čím dál tím více přebírají od nás, ať už jsou to výrazy, názory, postupy, výklady, ukázky atd atd, myslím, že nemá cenu již cokoliv komentovat, alespoň pro mne to nedává smysl. Naše filozofie byla už od začátku, jít si svoji cestou, a myslím, že mohu říci, že to byla a je cesta poctivá a po vice jak desetileté distribuci našeho výrobku, cesta správná. Tím bych jakékoliv porovnávání ukončil.
Náklady si vyčítejte nejprve na kalkulačce pro výpočet spotřeby a pak si přičtěte k nákladům litráže injektážního krému další potřebné věci pro provedení sanace vlhkého zdiva Systémem AquaStop Cream.

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.