0
0

Dobrý den chtěl bych se Vás zeptat kolikrát musím opakovat plnění vrtů při bez tlaké injektáži? A po jak velkém časovém intervalu? Nebo jestli stačí jen jednou naplnit a zaslepit otvory a nechat krém pracovat? Obvodová zeď, kterou chci injetkovat má tlouštku 500 mm a výška vnitřních podlach nad okolním terenem je od 0 do cca 2 metrů Děkuji za odpověď M Uher

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den, zhotovíte tzv. předinjektáž trubičkovým nástavcem bez kónické koncovky a až budete mít předinjektováno, teprve přehodíte aplikační nástavec za aplikační nástavec s gumovou koncovkou a dotlakujete (doplníte) vrty druhou injektážní fází (v tomto druhém kroku vrty budou již vyplněny ze 100% obsahu a tím bude injektáž dokončena). Samozřejmě za předpokladu, že tyto dvě fáze plnění provedete v jednom dnu. Pokud byste to nestíhal v jednom dnu, je nutné předinjektáž udělat pouze v takovém rozsahu, abyste druhou fázi injektování provedl týž den. Také týž den je už nutné zatěsnit ústí vyplněných vrtů. Jinak s těmi výškami podlah a okolního terénu jste jen tak tak, ale je to v pořádku.
Je to tak, že se vrty vyplňují jen jednou, i když dvoufázově. Taková je norma a tak to také funguje. Pokud byste to doinjektovával např. druhý den, už se částečně silanový krém rozpustí z obsahu vrtů do zdiva a tak tam budete injektovat nadlimitní množství injektážního krému. S těmi výškami jsem to myslel tak, že by nemělo dojít k přemostění vlhkosti z přilehlého terénu nad izolační clonu. U Vás to ale nehrozí, jelikož není podlaha pod úrovní terénu. Proto jen tak tak.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.