0
0

Dobrý deň, zaujala ma technológia, ktorou sa dá zabrániť vlhnutiu stien. Pretože riešim podobný problém, chcem sa opýtať, či aj na Slovensku máte svoju predajňu, alebo viete prípadne tovar doručiť i domov na adresu a za aký čas?.Chcem odizolovať izbu o dlžke steny 5m /stena je z plnej tehly-5x15x30 cm/.Poprosím o cenovú ponuku, koľko akého materiálu na to potrebujem.Ďakujem.Calík Peter

  • Calík Peter asked 3 roky ago
  • last edited 3 roky ago
  • You must to post comments
0
0

Dobrý deň, ďakujem za predchádzajúci mail. Mám však ešte otázku, kedže cena injektážnych krémov od rôznych firiem je rôzna a treba povedať, že nie malá, Vaša cena je taký zdravý stred, či pre injektáž Aqua Stop Creamom môžu byť navrtané diery i v priemere 12 mm, lebo pri Vami použitej technológii sa uvádza priemer 14mm.Pri menšom priemere by bola aj spotreba injekt. krému menšia. Ďalej ako uvádzate svoje produkty pre prípadné 5l vedro či sa dá použiť i aplikačná pištol na salámy, alebo výlučne pištol pre kýblikové balenie, alebo je to možné plniť aj alternatívnym iným zariadením? Ďakujem Calík P.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Pokud byste vrtal vrtákem o průměru 12 mm, je spotřeba o cca 14% menší. Myslím si, že toto není tak zásadní snížení nákladů. Co je ale naopak důležité, že pro spolehlivější výsledek je právě mírné navýšení spotřeby, respektive dodržení spotřeby, nikoliv ponižování spotřeby dosažené snižováním průměrů vrtů a prodlužováním osových vzdáleností jednotlivých vrtů. Vezměte v potaz i lidský faktor při plnění, kdy může dojít k mírnému či většímu pochybení pro zhotovení 100%ní výplní vrtů a tím se u ještě menších průměrů vrtů toto riziko zvyšuje, co do dodržení normové spotřeby. Proto tvrdím, že jistější pro dodržení spotřeby a tím jistého výsledku je vrtat vrtákem o průměru 14 mm a v žádném případě neprodlužovat osové vzdálenosti vrtů více jak 100 mm. Samozřejmě se ale bavíme při použití nejkvalitnějších injektážních silanových krémů , tj. injektážních silanových krémů s 80% ní aktivní látkou silan/siloxanu v obsahu, jako je např. náš AquaStop Cream. Náš systém byl úspěšně aplikován již na cca. 3000 různých druhů staveb. Proto v žádném případě náš dlouhodobě vyzkoušený technologický postup nebudeme měnit. Co se týče otázky námi dodávaných plnících pistolí, je to takto: Naše pistole pro salámové balení se nedá použít pro kbelíkové balení. Je určená pouze pro salámové balení. Pistole pro kbelíkové balení je určená pro balení v kbelících, ale dá se použít i pro salámové balení. Samozřejmě se dá použít i alternativní zařízení pro krémovou injektáž, ale je to vždy potřeba vyzkoušet zda to bude injektážní krém spolehlivě vytlačovat do vrtů ve zdivu. Znám šikovné kutily, kteří použili různé tlakové nádoby s hadicovým vývodem a upravenými aplikačními plnidly a úspěšně krém aplikovali.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Showing 2 results
Your Answer

Please first to submit.