Krémová injektáž zdiva svépomocí

On-line kalkulačka pro spočítání spotřeby injektážního krému

AquaStop Cream®

Plánujete injektáž zdiva svépomocí, abyste se zbavili mokrého či plesnivého zdiva? Pro výpočet spotřeby injektážního krému Systému AquaStop Cream® na Vámi daný rozsah sanace vlhkého zdiva využijte kalkulačku (viz. níže), která Vám po zadání potřebných parametrů spočítá odpovídající spotřebu na Vámi zamýšlený rozsah injektáže a tím nejzásadnější náklady na odvlhčení zdiva  Systémem AquaStop Cream® od českého výrobce TRUMF sanace s.r.o.. Podívejte se na jednotlivé ceny injektážního krému v našem ceníku.

Z

Injektážní krém od českého výrobce

Z

Odstranění vlhkostních map

Z

Dlouhodobá účinnost a stabilita

Z

Hygienicky nezávadný

Z

Vhodný na všechny typy zdiva

Spotřeba emulzního krému pro injektáž zdiva

Spotřeba vysoce koncentrovaného injektážního krému AquaStop Cream® je v podstatě daná při dodržení technologického návodu pro náš systém při vysychání zdiva. Při dodržení max. výplně obsahu vrtů vyvrtaných vrtákem o průměru 14 mm, dodržení osových vzdálenosti vrtů 100 mm, dané hloubky vrtů s pokrácením max. 30 – 40 mm než je skutečná tl. zdiva, docílíte vždy spotřeby, která se pohybuje okolo 1,4 – 1,6 litru krému na 1 metr čtvereční zdiva (1 m²), nikoliv na 1 běžný metr zdiva, dle druhu zdiva.

Metry čtvereční příčného řezu zdiva se vypočítají tak, že vynásobíte skutečnou tloušťku zdiva (tl. zdiva) x běžné metry zdiva (bm. zdiva) = metry čtvereční zdiva ( …. m²).

krem

V této on-line kalkulačce si po zadání potřebných parametrů můžete sami spočítat celkovou spotřebu injektážního krému AquaStop Cream® pro 1-3 různé tloušťky, délky a druhy zdiva při dodržení našeho technologického postupu.

Níže najdete doporučená balení, která jsou objemově nejblíže k vypočítané litráži a celkovou cenu za ně.

1. zeď

0cm
0cm100cm
0m
0m100m
Klikněte na obrázek s vaším typem zdiva

Kde vrtat a jak plnit
komůrkové zdivo

NÁVOD ZDE

Rozklikněte pro výpočet 2. zdi

Rozklikněte pro výpočet 3. zdi

aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream
aquastopcream

Alternativní balení pro menší objemy injektáže

nebo

Upozornění k online kalkulačce

Tato elektronická kalkulačka Vám spolehlivě spočítá spotřebu injektážního krému pro Váš rozsah prací. Do kalkulačky zadáváte nejprve tloušťku zdiva. Neodečítejte z celkové tloušťky zdiva pokrácení vrtů o námi doporučených 40 mm. Kalkulačka je nastavena tak, že s tímto pokrácením vrtů automaticky počítá.

Správná spotřeba Vám bude vycházet také na základě správně zadaného druhu zdiva:
– cihelné
– smíšené (přírodní, opukové, vápencové)
– kamenné
– komůrkové

Jelikož každý typ zdiva může mít, sice ne zásadní (kromě komůrkového zdiva), ale přeci jen rozdílnou spotřebu. Kalkulačka pro výpočet spotřeby je nastavena na základě matematických výpočtů obsahů vrtů, které jsou nastaveny dle našeho technologického postupu pro Systém AquaStop Cream®. Tzn. již výše zmíněného pokrácení vrtů, průměru vrtů 14 mm a jejich roztečí (osových vzdáleností vrtů) 100 mm. Vše je ale ve výpočtovém programu ještě nastaveno pro reálnou spotřebu tak, že jsme použili i statistiku spotřeby a to z více jak tisíce staveb s určitým typem zdiva, aby spotřeba odpovídala co nejširší škále zdiva našich zákazníků.

V případě, že se bude jednat o zdivo s kavernami, komůrkami, zdivo s mezerou apod., kde může být reálná spotřeba naprosto jiná, je potřeba si uvědomit, že výpočet spotřeby naší kalkulačky s těmito případy nemůže počítat. Toto zásadní navyšování spotřeby při plnění není zapříčiněno běžnými netěsnostmi ve zdivu. Nadměrná spotřeba se ale dá vcelku rychle rozpoznat při samotném plnění a tím se dá provést opatření, abyste  zásadní nadlimitní spotřebě včas zabránili.

Provozovna - eshop

Dvorská 1163/2, Praha – západ

Rudná u Prahy, PSČ: 252 19

Po – Pá 8.30 do 15.30 hod.,Čt 8.30 do 17.00 hod.

+420 235 312 000

Sídlo

Blatnická 14/3, Praha 5 – Sobín 155 21

e-mail: info@sanace-trumf.cz

+420 235 312 000

+420 603 589 130